54
09.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najpiekniejsze cerkwie i takie ktore robią na mnie wrazenie to te we wschodnich krajach. Ta jest taka sobie. Uwage przykuwa tylko dach. Reszta totalnie nie pasuje.
(2019.11.09)
Co Cię gnębi? Jakie masz kompleksy, co Ci uniemożliwia uśmiechnięcie się? A może nie masz komu się wyżalić? Może Twoja już Cię nie chce i nie wiesz dlaczego?. A cerkiew zostaw w spokoju, bo jeszcze nie jest przecież gotowa. ..
(2019.11.09)
Uuu chyba ciebie cos uwiera....idz sie załatw. Bedzie ci lepiej
(2019.11.09)
@Rzymsko katolik - Nie widziałeś chyba w 7 linijce przy samym zdjęciu takiej informacji " Zobacz więcej zdjęć. " Wystarczy kliknąć w wyraz "zdjęć" aby zobaczyć ich 20 szt.
GochaK (2019.11.09)
Szok. To nie można już wyrazić swojej opinii? Zawsze ochy i achy bo inaczej coś mnie gnębi? Po takiej wypowiedzi sugeruję iż ty masz jakiś problem ze sobą. Zapewniam cię, że jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Jednak tobie zalecałbym wizytę u psychologa.
(2019.11.09)
Niech im Pan Bóg błogosławi! Piękna świątynia. Oby zawsze była pełna Bożej miłości i wyrozumiałości i by Bóg otwierał w niej ludziom oczy i serca!
Protestant (2019.11.09)

info

5  
  1
Nooo ty sie widze znasz tym bardziej ze ta wlasnie na wzor wschodnich...
(2019.11.09)
Tak z innej strony, czy jest tam miejsce na parking? Czy jeszcze kawałek parku zniknie?
Eka, (2019.11.09)
@kygluj - chodzi mi o pomnik odrodzenia przed sadem
(2019.11.09)
Parking będzie, bez naruszenia dalszej części parku, proszę być spokojnym, pozdrawiam.
(2019.11.09)