Wybrany wątek opinii
Co Cię gnębi? Jakie masz kompleksy, co Ci uniemożliwia uśmiechnięcie się? A może nie masz komu się wyżalić? Może Twoja już Cię nie chce i nie wiesz dlaczego?. A cerkiew zostaw w spokoju, bo jeszcze nie jest przecież gotowa. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Uuu chyba ciebie cos uwiera....idz sie załatw. Bedzie ci lepiej
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Szok. To nie można już wyrazić swojej opinii? Zawsze ochy i achy bo inaczej coś mnie gnębi? Po takiej wypowiedzi sugeruję iż ty masz jakiś problem ze sobą. Zapewniam cię, że jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Jednak tobie zalecałbym wizytę u psychologa.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Piękny obiekt sakralny.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1