Wybrany wątek opinii
Najpiekniejsze cerkwie i takie ktore robią na mnie wrazenie to te we wschodnich krajach. Ta jest taka sobie. Uwage przykuwa tylko dach. Reszta totalnie nie pasuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
Co Cię gnębi? Jakie masz kompleksy, co Ci uniemożliwia uśmiechnięcie się? A może nie masz komu się wyżalić? Może Twoja już Cię nie chce i nie wiesz dlaczego?. A cerkiew zostaw w spokoju, bo jeszcze nie jest przecież gotowa. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Nooo ty sie widze znasz tym bardziej ze ta wlasnie na wzor wschodnich...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1