Wybrany wątek opinii

Najpiekniejsze cerkwie i takie ktore robią na mnie wrazenie to te we wschodnich krajach. Ta jest taka sobie. Uwage przykuwa tylko dach. Reszta totalnie nie pasuje.
(2019.11.09)
Co Cię gnębi? Jakie masz kompleksy, co Ci uniemożliwia uśmiechnięcie się? A może nie masz komu się wyżalić? Może Twoja już Cię nie chce i nie wiesz dlaczego?. A cerkiew zostaw w spokoju, bo jeszcze nie jest przecież gotowa. ..
(2019.11.09)
Nooo ty sie widze znasz tym bardziej ze ta wlasnie na wzor wschodnich...
(2019.11.09)
Powrót do komentarzy