UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpiekniejsze cerkwie i takie ktore robią na mnie wrazenie to te we wschodnich krajach. Ta jest taka sobie. Uwage przykuwa tylko dach. Reszta totalnie nie pasuje.
Najpiekniejsze cerkwie i takie ktore robią na mnie wrazenie to te we wschodnich krajach. Ta jest taka sobie. Uwage przykuwa tylko dach. Reszta totalnie nie pasuje.