UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpiekniejsze cerkwie i takie ktore robią na mnie wrazenie to te we wschodnich krajach. Ta jest taka sobie. Uwage przykuwa tylko dach. Reszta totalnie nie pasuje.


Anuluj