UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech im Pan Bóg błogosławi! Piękna świątynia. Oby zawsze była pełna Bożej miłości i wyrozumiałości i by Bóg otwierał w niej ludziom oczy i serca!

Protestant

Anuluj