UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech im Pan Bóg błogosławi! Piękna świątynia. Oby zawsze była pełna Bożej miłości i wyrozumiałości i by Bóg otwierał w niej ludziom oczy i serca!
Protestant
Niech im Pan Bóg błogosławi! Piękna świątynia. Oby zawsze była pełna Bożej miłości i wyrozumiałości i by Bóg otwierał w niej ludziom oczy i serca!
Protestant