Wybrany wątek opinii

Zapytam tylko z ciekawości nie z czepialstwa - czy z zewnątrz kopuła musi być taka świecąca? Nie lepsza byłaby matowa, bardziej neutralna i naturalna?
Miszkurka2000 (2019.11.09)
Nie
(2019.11.09)
@Miszkurka2000 - albo z miedzi zeby po czasie zczarniala jak pomnik i dach kosciola na krolewieckiej
(2019.11.09)
A gdzie na Królewieckiej jest pomnik i koścół?
kygluj (2019.11.09)
@kygluj - chodzi mi o pomnik odrodzenia przed sadem
(2019.11.09)
Poczekaj trochę ... Zciemnieje. Tak samo świecił się dach na kościele na Robotniczej. Teraz jest ciemny
(2019.11.10)
Cały urok tej kopuły w tym ,że świeci.
Koneser (2019.11.25)
Powrót do komentarzy