UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szok. To nie można już wyrazić swojej opinii? Zawsze ochy i achy bo inaczej coś mnie gnębi? Po takiej wypowiedzi sugeruję iż ty masz jakiś problem ze sobą. Zapewniam cię, że jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Jednak tobie zalecałbym wizytę u psychologa.