Wybrany wątek opinii

Tak z innej strony, czy jest tam miejsce na parking? Czy jeszcze kawałek parku zniknie?
Eka, (2019.11.09)
Parking będzie, bez naruszenia dalszej części parku, proszę być spokojnym, pozdrawiam.
(2019.11.09)
Powrót do komentarzy