A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Perełka sakralna" to kościół dla wiernych a zrobili z tego pokaz szopki.
To cerkiew, a nie kościół i nie dla poklasku ją postawiono,ale ty tego nie rozumiesz...zjada cię złość, a może zazdrość..
A gdzie komentarz pana lewaka Roberta jego " wykłady " tutaj są pełne mądrości i tak bardzo pouczające
budowa wspaniała i podziwiana przez społeczeństwo wymagało to bardzo d uzego wysiłku jak i wiedzy i talentu, To piekny wspaniały obiekt. Słowa uznania i to duze do proboszcza tej swiątyni Niech PAN BO G ma ich w swojej opiece i chroni ten wspaniały kościołek
Kto wywyższa się będzie poniżony. Mamoni.
@aw63 - no kosciolka na gwiezdnej nic wyzej nie dosiegnie. .. zbuk jak cholera, nie ma podjazdu do tradycyjnie wygladajacej cerkwi. .. proponuje my KK budowal cos w stylu star wars, wtedy bedzie cultowe, takie mainstreamowe:V
Wynająć miejce pod gabinet dentystyczny to nie grzech w odróżnieniu do działalności innych grek-kat kapłanów którzy reprezentują łańcuszek szczęścia w stylu Amwaya i jeszcze reklamują to na mediach społecznościowych.
@Miszkurka2000 - albo z miedzi zeby po czasie zczarniala jak pomnik i dach kosciola na krolewieckiej
A gdzie na Królewieckiej jest pomnik i koścół?
@Katolik - no a Jezus to kim byl, kaplanem lekarzem uzdrowicielem i krolem, to czemu bronisz byc dentystą, - ząb cie nie boli?