A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba myslisz o skrzyzowzniu przy ul. Wegrowskiej (Biedronka), a że zdjęć wynika, że wypadek był chyba na dużym skrzyżowaniu bliżej Lidla?
Tu powinno być duże rondo i po problemie. No,e wreszcie w Elblągu pójdą po rozum i powstanie więcej rond i przejść nad jezdnią .
@Kierowca bombowca - Kamery załóż kolego w aucie na czujnik ruchu, założysz śmieciowa sprawę z powództwa cywilnego i wyciągniesz na malowanie całego auta,
Geniusz projektował to skrzyżowanie i sygnalizację.
@Kierowca bombowca - Takiego śmiecia łatwo znaleźć, załóż kamery na czujnik ruchu i na fejsa. .
Art. 28 Ustawa o Ruchu Drogowym
3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
2) wjeżdżania na przejazd, jeżeli po drugiej stronie przejazdu nie ma miejsca do kontynuowania jazdy
W powyższym przepisie mowa jest zarówno o przejazdach kolejowych jak i tramwajowych. W warunkach miejskich często zdarza się, że tory przebiegają przez obszar dzielący jezdnie dla obu kierunków. Samochody skręcające w lewo muszą więc przejechać przez tory tramwajowe. Jeśli na torach jest pusto i nie widać z daleka tramwaju, kierowca wjeżdża na tory i czeka, aż przejadą samochody, tak aby zjechać w lewo ze skrzyżowania. Takie postępowanie jest jednak nieprzepisowe.
Zjazd z Modrzewiny nie jest lewoskrętem bezkolizyjnym? Aż muszę zobaczyć. Karaczan lepiej mieć wieczorówkę niż tylko podstawówkę. Faktycznie ci od sygnalizacji to fachofcy hehe.
Przepis dobrze znasz ale jak skręcasz w lewo ( Jana Pawła w ogólna)to z przeciwka akurat tam na tym skrzyżowaniu nic z przeciwka nie jedzie maja czerwone
Krisoo1 koleżanko nie kolego :) dziękuję za radę zaraz zamówię coś w necie
@jhgfdsa - To nie to skrzyżowanie