57
08.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba myslisz o skrzyzowzniu przy ul. Wegrowskiej (Biedronka), a że zdjęć wynika, że wypadek był chyba na dużym skrzyżowaniu bliżej Lidla?
(2019.11.09)
Tu powinno być duże rondo i po problemie. No,e wreszcie w Elblągu pójdą po rozum i powstanie więcej rond i przejść nad jezdnią .
(2019.11.09)

info

2  
  0
@Kierowca bombowca - Kamery załóż kolego w aucie na czujnik ruchu, założysz śmieciowa sprawę z powództwa cywilnego i wyciągniesz na malowanie całego auta,
Krisooo1 (2019.11.09)
Geniusz projektował to skrzyżowanie i sygnalizację.
góralniskopienny (2019.11.09)

info

0  
  0
@Kierowca bombowca - Takiego śmiecia łatwo znaleźć, załóż kamery na czujnik ruchu i na fejsa. .
(2019.11.09)
Art. 28 Ustawa o Ruchu Drogowym 3. Kierującemu pojazdem zabrania się:   2)  wjeżdżania na przejazd, jeżeli po drugiej stronie przejazdu nie ma miejsca do kontynuowania jazdy W powyższym przepisie mowa jest zarówno o przejazdach kolejowych jak i tramwajowych. W warunkach miejskich często zdarza się, że tory przebiegają przez obszar dzielący jezdnie dla obu kierunków. Samochody skręcające w lewo muszą więc przejechać przez tory tramwajowe. Jeśli na torach jest pusto i nie widać z daleka tramwaju, kierowca wjeżdża na tory i czeka, aż przejadą samochody, tak aby zjechać w lewo ze skrzyżowania. Takie postępowanie jest jednak nieprzepisowe. 
STOP USTAWIE 447 (2019.11.09)
Zjazd z Modrzewiny nie jest lewoskrętem bezkolizyjnym? Aż muszę zobaczyć. Karaczan lepiej mieć wieczorówkę niż tylko podstawówkę. Faktycznie ci od sygnalizacji to fachofcy hehe.
(2019.11.09)

info

0  
  1
Przepis dobrze znasz ale jak skręcasz w lewo ( Jana Pawła w ogólna)to z przeciwka akurat tam na tym skrzyżowaniu nic z przeciwka nie jedzie maja czerwone
To (2019.11.09)
Krisoo1 koleżanko nie kolego :) dziękuję za radę zaraz zamówię coś w necie
Kierowca bombowca (2019.11.09)
@jhgfdsa - To nie to skrzyżowanie
Zennon. (2019.11.09)