Wybrany wątek opinii
Miałem podobną sytuację na tych światłach. Jadący z centrum miasta mają chyba czerwone ale niektórzy walą prosto na Modrzewinę bez zwalniania.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Tak właśnie tak. Jeździmy codziennie z Modrzewiny i bardzo często dochodzi na tym skrzyżowaniu do dziwnych zdarzeń, albo kierowcy sa niedouczeni albo sygnalizacja jest źle ustawiona
Do moderacji
Odpowiedz
2
0