Wybrany wątek opinii
Przecież obaj mieli zielone światło a Opel musiał ustąpić bo skręcal. Jak się jedzie z płk Dabka na Modrzewine to zarowno Ci co jadą prosto maja zielone i Ci co jadą z Jana Pawła na Ogólną też mają zielone tylko muszą ustąpić. W czym się problem. Nierozumiem
Do moderacji
Odpowiedz
49
20
Zrozum ze ktorys z nich przejechal na czerwonym ale teraz ktory... Tam jest skrzyzowanie bez ustepu pierwszenstwa w przypadku swiatel i z ustepem pierwszenstwa w przypadku awarii swiatel.....ale to zdarzylo sie na swiatlach a nie mogli miec jednoczesnie zielonego
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
Mogli. To skrzyżowanie powinno dostać znak informujący o ruchu okrężnym. Jadąc od strony CH trzeba się zatrzymać, mimo zielonego. Miejscowi (chyba) o tym wiedzą. Ale obcy zawsze może przegapić fakt, że to tylko wygląda jak rondo. No i w godzinach szczytu łatwo zablokować tramwaj.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Przepis dobrze znasz ale jak skręcasz w lewo ( Jana Pawła w ogólna)to z przeciwka akurat tam na tym skrzyżowaniu nic z przeciwka nie jedzie maja czerwone
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@jhgfdsa - To nie to skrzyżowanie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Opel skręcając nie musiał nikomu ustępować bo miał zieloną strzałkę kierunkową przepisy ruchu drogowego o tym mówią.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@jhgfdsa - Tylko kolizja była na skrzyżowaniu Dąbka, Ogólna, Odrodzenia. A tam jest zwykłe skrzyżowanie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0