Wybrany wątek opinii

Przecież obaj mieli zielone światło a Opel musiał ustąpić bo skręcal. Jak się jedzie z płk Dabka na Modrzewine to zarowno Ci co jadą prosto maja zielone i Ci co jadą z Jana Pawła na Ogólną też mają zielone tylko muszą ustąpić. W czym się problem. Nierozumiem
Przechodzien (2019.11.08)
Zrozum ze ktorys z nich przejechal na czerwonym ale teraz ktory... Tam jest skrzyzowanie bez ustepu pierwszenstwa w przypadku swiatel i z ustepem pierwszenstwa w przypadku awarii swiatel.....ale to zdarzylo sie na swiatlach a nie mogli miec jednoczesnie zielonego
(2019.11.08)
Mogli. To skrzyżowanie powinno dostać znak informujący o ruchu okrężnym. Jadąc od strony CH trzeba się zatrzymać, mimo zielonego. Miejscowi (chyba) o tym wiedzą. Ale obcy zawsze może przegapić fakt, że to tylko wygląda jak rondo. No i w godzinach szczytu łatwo zablokować tramwaj.
jhgfdsa (2019.11.09)
Przepis dobrze znasz ale jak skręcasz w lewo ( Jana Pawła w ogólna)to z przeciwka akurat tam na tym skrzyżowaniu nic z przeciwka nie jedzie maja czerwone
To (2019.11.09)
@jhgfdsa - To nie to skrzyżowanie
Zennon. (2019.11.09)
Opel skręcając nie musiał nikomu ustępować bo miał zieloną strzałkę kierunkową przepisy ruchu drogowego o tym mówią.
waka (2019.11.09)
@jhgfdsa - Tylko kolizja była na skrzyżowaniu Dąbka, Ogólna, Odrodzenia. A tam jest zwykłe skrzyżowanie.
gru (2019.11.10)
Powrót do komentarzy