UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie wiem po co w tym miescie monitoring i po co oplacani sa jego operatorzy ?? jak cos sie stanie to i tak nigdy nic sie nie nagralo. tak samo jak ten dron za setki tysiecy ktorym mial szpiegowac kominy w poszukiwaniu trucicieli. w okolicach
opus