UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mogli. To skrzyżowanie powinno dostać znak informujący o ruchu okrężnym. Jadąc od strony CH trzeba się zatrzymać, mimo zielonego. Miejscowi (chyba) o tym wiedzą. Ale obcy zawsze może przegapić fakt, że to tylko wygląda jak rondo. No i w godzinach szczytu łatwo zablokować tramwaj.

jhgfdsa