Wybrany wątek opinii

Mogli. To skrzyżowanie powinno dostać znak informujący o ruchu okrężnym. Jadąc od strony CH trzeba się zatrzymać, mimo zielonego. Miejscowi (chyba) o tym wiedzą. Ale obcy zawsze może przegapić fakt, że to tylko wygląda jak rondo. No i w godzinach szczytu łatwo zablokować tramwaj.
jhgfdsa (2019.11.09)
Zatrzymywanie na torowisku jest zabronione. Tory to też skrzyżowanie.
STOP USTAWIE 447 (2019.11.09)
Chyba myslisz o skrzyzowzniu przy ul. Wegrowskiej (Biedronka), a że zdjęć wynika, że wypadek był chyba na dużym skrzyżowaniu bliżej Lidla?
(2019.11.09)
Nie to skrzyżowanie :)
JolkaJolka (2019.11.10)
Powrót do komentarzy