Wybrany wątek opinii
Mogli. To skrzyżowanie powinno dostać znak informujący o ruchu okrężnym. Jadąc od strony CH trzeba się zatrzymać, mimo zielonego. Miejscowi (chyba) o tym wiedzą. Ale obcy zawsze może przegapić fakt, że to tylko wygląda jak rondo. No i w godzinach szczytu łatwo zablokować tramwaj.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Zatrzymywanie na torowisku jest zabronione. Tory to też skrzyżowanie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Chyba myslisz o skrzyzowzniu przy ul. Wegrowskiej (Biedronka), a że zdjęć wynika, że wypadek był chyba na dużym skrzyżowaniu bliżej Lidla?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie to skrzyżowanie :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0