UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak właśnie tak. Jeździmy codziennie z Modrzewiny i bardzo często dochodzi na tym skrzyżowaniu do dziwnych zdarzeń, albo kierowcy sa niedouczeni albo sygnalizacja jest źle ustawiona


Anuluj