UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak właśnie tak. Jeździmy codziennie z Modrzewiny i bardzo często dochodzi na tym skrzyżowaniu do dziwnych zdarzeń, albo kierowcy sa niedouczeni albo sygnalizacja jest źle ustawiona
Tak właśnie tak. Jeździmy codziennie z Modrzewiny i bardzo często dochodzi na tym skrzyżowaniu do dziwnych zdarzeń, albo kierowcy sa niedouczeni albo sygnalizacja jest źle ustawiona