A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co ty chcesz od nas prostej... Dopingujemy swoje co się da... Martw się o łuk aby zebrać ludzi.. Bo my podolamy zawsze na a1
Jaka drużyna taki doping
OLIMPIA raków 2 0 tylko ZKS
5 zł na luk to dużo? Najlepiej za darmo darmozjadow wpuścić a potem będzie że klub Pieniędzy nie ma! Ja kupiłem karnet mam tańsze bilety i puchar polski za darmo. Jesteś za Olimpia kup bilet nie jesteś to na Krakusa na bezdomnych.
Tu ledwo finansowo koniec z końcem wiążą w 2 lidze a co dopiero 1 liga ho ho tu trzeba feste sponsora
A ty osiole byłeś na meczu ??
Naprawdę uwielbiam ten klub i tych fanatycznych kibiców, którzy zapełniają cały (stadion) jeszcze do końca nie wybudowany. Szybko trzeba budować, normalnie brakuję miejsca. I jak tu kibicować w 20 osób, jak 20 została pod bramą bo normalnie brak miejsc.
Dokladnie , przyjda zrobią sobie zdjecie ,poszukają swojego krzesełka zgodnie z biletem , a po meczu beda narzekac ze gra nie taka , a ze kibice zli , itd , tak jak mówisz po twarzach widac kto chodzi kto nie ,
Jak chcecie żeby Madejski został to trzeba dać mu podwyżkę. Jak klub nie ma kasy to albo zrzuta do kapelusza od kibiców albo rozmowa z Piotrem Wójcikiem żeby sypnął ziarna. To samo dotyczy Małego, Lewego, Wengiego i jeszcze paru bo po jesieni mogą dać długą.
Nie 50 nie 100.Mogłeś kupić w pakiecie na Stal i Raków za 30 zł .Ciągle narzekanie na ceny biletów.