UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

5 zł na luk to dużo? Najlepiej za darmo darmozjadow wpuścić a potem będzie że klub Pieniędzy nie ma! Ja kupiłem karnet mam tańsze bilety i puchar polski za darmo. Jesteś za Olimpia kup bilet nie jesteś to na Krakusa na bezdomnych.

Kolega Generla