UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak chcecie żeby Madejski został to trzeba dać mu podwyżkę. Jak klub nie ma kasy to albo zrzuta do kapelusza od kibiców albo rozmowa z Piotrem Wójcikiem żeby sypnął ziarna. To samo dotyczy Małego, Lewego, Wengiego i jeszcze paru bo po jesieni mogą dać długą.