UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Naprawdę uwielbiam ten klub i tych fanatycznych kibiców, którzy zapełniają cały (stadion) jeszcze do końca nie wybudowany. Szybko trzeba budować, normalnie brakuję miejsca. I jak tu kibicować w 20 osób, jak 20 została pod bramą bo normalnie brak miejsc.

Kolega Szadoka