UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Naprawdę uwielbiam ten klub i tych fanatycznych kibiców, którzy zapełniają cały (stadion) jeszcze do końca nie wybudowany. Szybko trzeba budować, normalnie brakuję miejsca. I jak tu kibicować w 20 osób, jak 20 została pod bramą bo normalnie brak miejsc.
Kolega Szadoka