UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Naprawdę uwielbiam ten klub i tych fanatycznych kibiców, którzy zapełniają cały (stadion) jeszcze do końca nie wybudowany. Szybko trzeba budować, normalnie brakuję miejsca. I jak tu kibicować w 20 osób, jak 20 została pod bramą bo normalnie brak miejsc.
Kolega Szadoka