UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak chcecie żeby Madejski został to trzeba dać mu podwyżkę. Jak klub nie ma kasy to albo zrzuta do kapelusza od kibiców albo rozmowa z Piotrem Wójcikiem żeby sypnął ziarna. To samo dotyczy Małego, Lewego, Wengiego i jeszcze paru bo po jesieni mogą dać długą.