UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
5 zł na luk to dużo? Najlepiej za darmo darmozjadow wpuścić a potem będzie że klub Pieniędzy nie ma! Ja kupiłem karnet mam tańsze bilety i puchar polski za darmo. Jesteś za Olimpia kup bilet nie jesteś to na Krakusa na bezdomnych.
Kolega Generla