UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

5 zł na luk to dużo? Najlepiej za darmo darmozjadow wpuścić a potem będzie że klub Pieniędzy nie ma! Ja kupiłem karnet mam tańsze bilety i puchar polski za darmo. Jesteś za Olimpia kup bilet nie jesteś to na Krakusa na bezdomnych.

Kolega Generla

Anuluj