Wybrany wątek opinii

Wynik cieszy, ale gra zalosna totalnie. .. i ta frekwencja pozal sie Boze. Widac popyt na pilke w Elblagu coraz mniejszy.
(2019.10.27)
A ty osiole byłeś na meczu ??
Rr (2019.10.27)
kto by chciał chodzić i oglądać zapyziałą olimpię
(2019.10.28)
Jaki poziom gry taka frekwencja
Gnoom (2019.10.28)
Powrót do komentarzy