Wybrany wątek opinii
Wynik cieszy, ale gra zalosna totalnie. .. i ta frekwencja pozal sie Boze. Widac popyt na pilke w Elblagu coraz mniejszy.
Do moderacji
Odpowiedz
37
9
A ty osiole byłeś na meczu ??
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
kto by chciał chodzić i oglądać zapyziałą olimpię
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
Jaki poziom gry taka frekwencja
Do moderacji
Odpowiedz
1
1