65
27.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Informacja dla wysłanników selekcjonera reprezentacji poszła w świat jak wyglądają koszulki po meczu prawdziwych gladiatorów. Poszarpane, umorusane oraz zwycięskie, a kadrowicze nawet nie zdążą się spocić i już po euro
bywalec_na_krzywej (2019.10.27)

info

8  
  1
Brawo Olimpia piłkarze
Legia (2019.10.27)

info

10  
  0
PRZESTAŃCIE PŁAKAĆ NAD FREKFENCJA NA ŁUKU RZYGAC SIE CHCE OD TEGO PŁACZY. Ruszcie się i do łączcie do łuku a nie na prostą wszyscy i płaczecie
Zal mi was (2019.10.27)
gratuluje zwycięstwa dobrze ze mecz był również w tv bo nie wszyscy mogą obejrzeć na żywo meczu z rożnych przyczyn np praca w delegacji
ooo (2019.10.27)

info

5  
  0
Gruby pomyśl o biletach chociaż ulgowych dla młodzieży i tak ten stary stadion jest prawie pusty a 20 zł na bilet dla piętnasto latka to dużo Niekazdego stać ????
???? (2019.10.27)

info

20  
  3
Madejski fantastico uratowal kilka setek brawo Olimpia !!! W srode odprawic Rakow ,moze byc po karnych no i bedzie the best
Pero (2019.10.27)

info

17  
  0
Strzał życia to miał z Elaną.
(2019.10.27)
ile bilet na raków pewnie ksiądz za 50 zł zrobił albo 100 ?
(2019.10.27)

info

2  
  3
mnie nie stać pamiętam czasy jak na łuk bilet był po 5zł na 2lige a na 1 szą 10zł i było dużo osób a teraz masakra lepiej za darmo obejrzeć w tv niż 40 zł wydawać
(2019.10.27)

info

7  
  6
Popieram w 100procentach widać po twarzach kto chodzi a kto nie.. W środę pikniki przyjda
Trerer (2019.10.27)