UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokladnie , przyjda zrobią sobie zdjecie ,poszukają swojego krzesełka zgodnie z biletem , a po meczu beda narzekac ze gra nie taka , a ze kibice zli , itd , tak jak mówisz po twarzach widac kto chodzi kto nie ,
Kibic OE