UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokladnie , przyjda zrobią sobie zdjecie ,poszukają swojego krzesełka zgodnie z biletem , a po meczu beda narzekac ze gra nie taka , a ze kibice zli , itd , tak jak mówisz po twarzach widac kto chodzi kto nie ,

Kibic OE

Anuluj