UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A pułk logistyczny szuka niewiadomo kogo, ja się zgłosiłem zdałem egzamin sprawnościowy mam stopień wojskowy A oni mówią że nie bo nie sluzulem w armii zawodowej. Po co ta gadka, o rezerwach o potrzebach,.

Zawiedziony przez armię