UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A pułk logistyczny szuka niewiadomo kogo, ja się zgłosiłem zdałem egzamin sprawnościowy mam stopień wojskowy A oni mówią że nie bo nie sluzulem w armii zawodowej. Po co ta gadka, o rezerwach o potrzebach,.
Zawiedziony przez armię