Wybrany wątek opinii

Jestem zawiedziona, byłam pewna że na targach znajdę pracę slaa siebie,chciałam.pracowac gdzie kolwiek,lecz na jedną zmianę,ponieważ jestem samotna matką.Elblaskie firmy nie chce zatrudniać matek z małymi dziećmi, lub iść im na rękę i zatrudnić na 1 zmianę,chcemy pracowac,alw nie daja nam.szansy,i nie mówcie że siedzimy tylko w domu i korzystamy z wszystkich dodatków jakie nam.przysluguja,jeśli nie mamy wyjścia bo pracy dla nas nie ma
Wkurzona (2019.10.25)
@Wkurzona - Jakąkolwiek? Czyli żadnej specjalizacji nie masz? Czyli do żadnej się nie nadajesz, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
(2019.10.25)
Powrót do komentarzy