UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem zawiedziona, byłam pewna że na targach znajdę pracę slaa siebie,chciałam.pracowac gdzie kolwiek,lecz na jedną zmianę,ponieważ jestem samotna matką.Elblaskie firmy nie chce zatrudniać matek z małymi dziećmi, lub iść im na rękę i zatrudnić na 1 zmianę,chcemy pracowac,alw nie daja nam.szansy,i nie mówcie że siedzimy tylko w domu i korzystamy z wszystkich dodatków jakie nam.przysluguja,jeśli nie mamy wyjścia bo pracy dla nas nie ma

Wkurzona