Wybrany wątek opinii
Nie bla bla tylko jak zarabiasz 1500 to pracodawca wyklada 3000
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Czyli biedak doplaca. To niech idzie na socjal
Do moderacji
Odpowiedz
0
0