UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może w ramach targów pracy panowie prezydenci pojechali by do Ostródy i dowiedzieli się w jaki sposób rozwijać miasto z myślą o mieszkańcach. Warto się uczyć od lepszych.

wicia

Anuluj