UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może w ramach targów pracy panowie prezydenci pojechali by do Ostródy i dowiedzieli się w jaki sposób rozwijać miasto z myślą o mieszkańcach. Warto się uczyć od lepszych.
wicia
Może w ramach targów pracy panowie prezydenci pojechali by do Ostródy i dowiedzieli się w jaki sposób rozwijać miasto z myślą o mieszkańcach. Warto się uczyć od lepszych.
wicia