74
23.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wczoraj dzwonią do mnie z ofertą na ubezpieczenie auta, Pani opowiada jak tanio itd, na koniec cena 2350 zł ,...dzisiaj idę do swojego ubezpieczyciela i cena za to samo 1530 zł, morał prosty,
Wszech (2019.10.23)
Panie Wróblewski serio? Cieszysz się Pan z CRM? A sam TRANCOM to jak olsztyn jest dla Was duzy, to kurde troche sie we lbach wam zle porobilo
(2019.10.23)

info

21  
  2
Olsztyn nie jest dużym miastem tylko średnim, ok 170-175 tys. A tam Transcom miał dużo potencjalnych pracowników w postaci studentów, których jest tam kilkadziesiąt tys. którzy chcieli sobie dorobić na studiach. Teraz jak jest kryzys demograficzny i studentów coraz mniej, a bezrobocie też małe to trzeba szukać nowych lokalizacji, gdzie znajdą się pracownicy.
Gienek (2019.10.23)
@Lewak - @Lewak Jak Elbląg Miał prawa miejskie to tam gdzie jest olsztyn rosły szuwary.
bynio199 (2019.10.23)
Z czym ten Transcom dzwoni co oni sprzedaja przez telefon ?
(2019.10.23)

info

12  
  0
Głos rozsadku: Pewnie twoj stary zatrudnia niewolnikow do mebli i placi ryzem. .. :))) i co drugi dzien mowi ze wszystkich zwolni bo nie ma zamowien??:) buaahahahah w ikei lepiej placa niz w biedrze a biedra juz na reke daje ponad 2700 zł porownujac do elblaskich oszustow to jak w ikei dobije do 3500 zł i tak bedzie ok. Poza tym: ma cieplo, socjal, nikt nie placi pod stolem jak twoj stary i ma szanse na rozwoj mniejszy lub wiekszy ale jednak. Czarna rozpacz dotyka emblomskich GDA biznesmenow ze im sila robocza wypie. .. ala :) i bardzo dobrze sami wdychajcie ten syf. .. na zdrowie:)
ASWYMIATA (2019.10.23)
Tak, w Olsztynie jest dużo lepszy rynek pracy jak tu, bo są urzędy wojewódzkie, szpitale, uniwersytet, który zatrudnia kilka tys. pracowników, ośrodek PAN, Michelin zatrudniający ponad 5 tys ludzi, Indykpol, kilka uczelni wyższych, wiele hurtowni, jest też browar regionalny kormoran, browar restauracyjny, i setki restauracji i lokali gastronomicznych. Firma zajmująca się produkcją drukarek 3D, Transcom właśnie, firmy meblowe, zakłady poligraficzne, 3 galerie handlowe, duża liczba pojazdów komunikacji miejskiej, taksówek i pociągów, oddział NBP, agencje rolne, hotele, baseny, tvp i radio Olsztyn, także tam każdy może znaleźć coś dla siebie, nie ma tam takich układów, że ktoś steruje rynkiem pracy.
(2019.10.23)
UWAGA inwestycja; odmalowali kilka pomieszczeń, zakupili 40 biurek, 40 krzeseł 40 monitorów i 40 komputerów ! Inwestycja na miarę możliwości Wróbla. I taki ktoś zarządza 100tysuięcznym miastem. Jaki trzeba mieć poziom intelektualny by go wybrać jak swojego przywódcę lokalnego ?!
(2019.10.23)
@Wszech - 'wniosek' chyba ?
(2019.10.23)
A Olsztyn to niby co metropolia? Wg mnie tez miasto sredniej wielkosci wiec Elblag bedzie drugim takim miastem:)
HvK (2019.10.23)