UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Wróblewski serio? Cieszysz się Pan z CRM? A sam TRANCOM to jak olsztyn jest dla Was duzy, to kurde troche sie we lbach wam zle porobilo


Anuluj