UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Wróblewski serio? Cieszysz się Pan z CRM? A sam TRANCOM to jak olsztyn jest dla Was duzy, to kurde troche sie we lbach wam zle porobilo
Panie Wróblewski serio? Cieszysz się Pan z CRM? A sam TRANCOM to jak olsztyn jest dla Was duzy, to kurde troche sie we lbach wam zle porobilo