Wybrany wątek opinii

A Olsztyn to niby co metropolia? Wg mnie tez miasto sredniej wielkosci wiec Elblag bedzie drugim takim miastem:)
HvK (2019.10.23)
@HvK - Oczywiscie drugi srednim miastem
HvK (2019.10.23)
Powrót do komentarzy