Wybrany wątek opinii
A Olsztyn to niby co metropolia? Wg mnie tez miasto sredniej wielkosci wiec Elblag bedzie drugim takim miastem:)
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@HvK - Oczywiscie drugi srednim miastem
Do moderacji
Odpowiedz
2
2