UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olsztyn nie jest dużym miastem tylko średnim, ok 170-175 tys. A tam Transcom miał dużo potencjalnych pracowników w postaci studentów, których jest tam kilkadziesiąt tys. którzy chcieli sobie dorobić na studiach. Teraz jak jest kryzys demograficzny i studentów coraz mniej, a bezrobocie też małe to trzeba szukać nowych lokalizacji, gdzie znajdą się pracownicy.
Gienek