UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Olsztyn to niby co metropolia? Wg mnie tez miasto sredniej wielkosci wiec Elblag bedzie drugim takim miastem:)
HvK
A Olsztyn to niby co metropolia? Wg mnie tez miasto sredniej wielkosci wiec Elblag bedzie drugim takim miastem:)
HvK