UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głos rozsadku: Pewnie twoj stary zatrudnia niewolnikow do mebli i placi ryzem. .. :))) i co drugi dzien mowi ze wszystkich zwolni bo nie ma zamowien??:) buaahahahah w ikei lepiej placa niz w biedrze a biedra juz na reke daje ponad 2700 zł porownujac do elblaskich oszustow to jak w ikei dobije do 3500 zł i tak bedzie ok. Poza tym: ma cieplo, socjal, nikt nie placi pod stolem jak twoj stary i ma szanse na rozwoj mniejszy lub wiekszy ale jednak. Czarna rozpacz dotyka emblomskich GDA biznesmenow ze im sila robocza wypie. .. ala :) i bardzo dobrze sami wdychajcie ten syf. .. na zdrowie:)

ASWYMIATA

Anuluj