Wybrany wątek opinii

UWAGA inwestycja; odmalowali kilka pomieszczeń, zakupili 40 biurek, 40 krzeseł 40 monitorów i 40 komputerów ! Inwestycja na miarę możliwości Wróbla. I taki ktoś zarządza 100tysuięcznym miastem. Jaki trzeba mieć poziom intelektualny by go wybrać jak swojego przywódcę lokalnego ?!
(2019.10.23)
Nawet pomieszczeń nie odmalowali na swój koszt. Adaptacja do wymagań TRANSCOM-u leży po stronie właściciela pomieszczeń z którą TRANSCOM ma podpisaną umowę najmu. Ta firma nie jest zainteresowana żadnymi inwestycjami w mieście. Wykorzystują jedynie koniunkturę na tego typu usługi na rynku. Jeśli sami mają zlecenia to zatrudniają pracowników. Jeśli zleceń brak - pracowników się zwalnia a firma się zwija. Obecność Witolda W. na otwarciu była jednym z warunków otworzenia w mieście oddziału. No cóż jaki prezydent taki inwestor. Szkoda
adi7777 (2019.10.23)
Taki elektorat, tu mieszka gro sbekow, bylych mlilicjantow, sedziow, sluzby mundurowe, caly przekroj aparatu prl. To jest najbardziej probprl miasto w Polsce. Ale... nie mozna obrazac sie na wyborcow. Bo tutaj jest jak jest i jeszcze dluuugo nic sie zmieni, bo bedzie tak jak bylo. Oni tego chca.
Realista1 (2019.10.23)
Powrót do komentarzy