Wybrany wątek opinii
UWAGA inwestycja; odmalowali kilka pomieszczeń, zakupili 40 biurek, 40 krzeseł 40 monitorów i 40 komputerów ! Inwestycja na miarę możliwości Wróbla. I taki ktoś zarządza 100tysuięcznym miastem. Jaki trzeba mieć poziom intelektualny by go wybrać jak swojego przywódcę lokalnego ?!
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Nawet pomieszczeń nie odmalowali na swój koszt. Adaptacja do wymagań TRANSCOM-u leży po stronie właściciela pomieszczeń z którą TRANSCOM ma podpisaną umowę najmu. Ta firma nie jest zainteresowana żadnymi inwestycjami w mieście. Wykorzystują jedynie koniunkturę na tego typu usługi na rynku. Jeśli sami mają zlecenia to zatrudniają pracowników. Jeśli zleceń brak - pracowników się zwalnia a firma się zwija. Obecność Witolda W. na otwarciu była jednym z warunków otworzenia w mieście oddziału. No cóż jaki prezydent taki inwestor. Szkoda
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
Taki elektorat, tu mieszka gro sbekow, bylych mlilicjantow, sedziow, sluzby mundurowe, caly przekroj aparatu prl. To jest najbardziej probprl miasto w Polsce. Ale... nie mozna obrazac sie na wyborcow. Bo tutaj jest jak jest i jeszcze dluuugo nic sie zmieni, bo bedzie tak jak bylo. Oni tego chca.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1