A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@HvK - Oczywiscie drugi srednim miastem
Nawet pomieszczeń nie odmalowali na swój koszt. Adaptacja do wymagań TRANSCOM-u leży po stronie właściciela pomieszczeń z którą TRANSCOM ma podpisaną umowę najmu. Ta firma nie jest zainteresowana żadnymi inwestycjami w mieście. Wykorzystują jedynie koniunkturę na tego typu usługi na rynku. Jeśli sami mają zlecenia to zatrudniają pracowników. Jeśli zleceń brak - pracowników się zwalnia a firma się zwija. Obecność Witolda W. na otwarciu była jednym z warunków otworzenia w mieście oddziału. No cóż jaki prezydent taki inwestor. Szkoda
Taki inwestor jak prezydent, taki prezydent jak wyborcy. Aleeee jaaaajaaaa
Moj stay byl urzednikiem i zarabial tyle co kot naplakal. A ja konczylem pg i pracuj w Elblagu i zal mi tych tulaczy w 3city.
I teraz będą dzwonić po ludziach i im kity wciskać?
Taki elektorat, tu mieszka gro sbekow, bylych mlilicjantow, sedziow, sluzby mundurowe, caly przekroj aparatu prl. To jest najbardziej probprl miasto w Polsce. Ale... nie mozna obrazac sie na wyborcow. Bo tutaj jest jak jest i jeszcze dluuugo nic sie zmieni, bo bedzie tak jak bylo. Oni tego chca.
A Witek mial w tym jakis interes?
Dziadostwo, jak wam pis krwipijcy pierdyknie 4K brutto to sie uspokoicie.
Chłam na bank za najnizsza, czyli ok. 1600 netto.
Niech za to ten kaputalista przezyje. Ale dobrze, bo to jest konkurencja za miedza dla Best. A to wymusi podwyzki pensji, bo branza zblizona.
Promocja czegoś takiego to wstyd dla Miasta