74
23.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@HvK - Oczywiscie drugi srednim miastem
HvK (2019.10.23)
Nawet pomieszczeń nie odmalowali na swój koszt. Adaptacja do wymagań TRANSCOM-u leży po stronie właściciela pomieszczeń z którą TRANSCOM ma podpisaną umowę najmu. Ta firma nie jest zainteresowana żadnymi inwestycjami w mieście. Wykorzystują jedynie koniunkturę na tego typu usługi na rynku. Jeśli sami mają zlecenia to zatrudniają pracowników. Jeśli zleceń brak - pracowników się zwalnia a firma się zwija. Obecność Witolda W. na otwarciu była jednym z warunków otworzenia w mieście oddziału. No cóż jaki prezydent taki inwestor. Szkoda
adi7777 (2019.10.23)
Taki inwestor jak prezydent, taki prezydent jak wyborcy. Aleeee jaaaajaaaa
hamulcowy (2019.10.23)

info

14  
  0
Moj stay byl urzednikiem i zarabial tyle co kot naplakal. A ja konczylem pg i pracuj w Elblagu i zal mi tych tulaczy w 3city.
Glosrozsadku1 (2019.10.23)
I teraz będą dzwonić po ludziach i im kity wciskać?
7777777 (2019.10.23)

info

7  
  0
Taki elektorat, tu mieszka gro sbekow, bylych mlilicjantow, sedziow, sluzby mundurowe, caly przekroj aparatu prl. To jest najbardziej probprl miasto w Polsce. Ale... nie mozna obrazac sie na wyborcow. Bo tutaj jest jak jest i jeszcze dluuugo nic sie zmieni, bo bedzie tak jak bylo. Oni tego chca.
Realista1 (2019.10.23)
A Witek mial w tym jakis interes?
Gosc1 (2019.10.23)
Dziadostwo, jak wam pis krwipijcy pierdyknie 4K brutto to sie uspokoicie.
(2019.10.23)

info

2  
  1
Chłam na bank za najnizsza, czyli ok. 1600 netto. Niech za to ten kaputalista przezyje. Ale dobrze, bo to jest konkurencja za miedza dla Best. A to wymusi podwyzki pensji, bo branza zblizona.
Obserwator. (2019.10.23)

info

14  
  0
Promocja czegoś takiego to wstyd dla Miasta
(2019.10.23)

info

16  
  0