74
23.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
przecież oni bedą dzwonic po dziadkach i naciągac ich na szmal, będą łupić elrktorat Wroblewskiego i on z nimi przecina szarfy, no to jest mega zakręcenie sprawiedliwości, niech tym dziadkom nasciąga jak najwięcej tych firm, niech ich wykończą nerwowo.telefonami, świat jest piękny jednak.:)
Freeware (2019.10.23)

info

19  
  2
Byznes po emblonskuu w wykonaniu januszy byznesu i zabetonowanych czerwonych z emblonskiego ratusza tpfu .....
Były mieszkaniec (2019.10.23)

info

19  
  2
Jprdl 20 osob moze zatrudia, a ten wstege przecina. Masakra.
Referendum (2019.10.23)

info

24  
  4
W olszczynie? Zglupial.
(2019.10.23)
Bardzo dziwne opinie są o tej firmie, coś jak wyścig szczurów.
(2019.10.23)

info

23  
  0
A tak z drugiej strony, bedzie to konkurencja dla krwiopijcy bestu. Kazdy kto pracowal to wie, ze nie jest to GE ze srednia zarobkow 7500brutto.
Obserwator. (2019.10.23)

info

16  
  1
Wpiszcie w google " nazwa firmy Tran... opinie" pocztajcie i zobaczcid czy z Wronlewski jest ok wszystko, firma jest conajmniej kontrowersyjna Elbląg stał się dosłownie Bangladeszem , zasobem najtańszej siły robiczej w kraju, słów na to brak, prezydent do dymusji, nie ogarnia świata, gubi się jak dziadek na pokazach garów, żenada
V brzescy (2019.10.23)
Nie wysyłaj ludzi na Debice bo los bywa złośliwy i ciebie tam wyślę żenada
Zgelblag (2019.10.23)
Dobrze ze orkiestra kameralna nie uświetniła tego dziela;)
(2019.10.23)

info

22  
  0
Jak ktos napisal, idzcie na polibude, uczcie sie jezykow, auticad, catia, jezyki programowaniat to bedziecie nawet w egu zarabiac 5tke na teke co najmniej. Ostatnio spotkalem elblazanina w ikei gdansk. Siedzi biedak w szwedzkiej koszulce na kasie. Tlum ludzi wali, smrod z tych ich restauracji, pewnie podaja szwedzkie pulpeciki. Zapie... jak Charlie Chaplin w filmie Fabryka, raczki mu same chodza juz zctej rutyny. Mieszka pewnie w wynajetym mieszkaniu. Jak wy idziecie spac on wraca do domu. Zero zycia. Ale na fejsie ma pracuje w 3city.
Glosrozsadku1 (2019.10.23)