Wybrany wątek opinii

Elblag jest pierwszym miastem sredniej wielkosci w ktorym otwieramy swoje biuro a olsztyn to co niby aglomeracja wielka nawet nie maja pojecia gdzie otwieraja biuro
camel (2019.10.23)
@camel - Olsztyn jest dużym miastem, a elbląg zapyziałą dziurą.
Lewak (2019.10.23)
Olsztyn nie jest dużym miastem tylko średnim, ok 170-175 tys. A tam Transcom miał dużo potencjalnych pracowników w postaci studentów, których jest tam kilkadziesiąt tys. którzy chcieli sobie dorobić na studiach. Teraz jak jest kryzys demograficzny i studentów coraz mniej, a bezrobocie też małe to trzeba szukać nowych lokalizacji, gdzie znajdą się pracownicy.
Gienek (2019.10.23)
@Lewak - @Lewak Jak Elbląg Miał prawa miejskie to tam gdzie jest olsztyn rosły szuwary.
bynio199 (2019.10.23)
W sumie Olsztyn jest dużo większy od Elbląga... W zeszłym tygodniu przejeżdżałem przez Artyleryjską w Olsztynie i nie poznałem jej jak i całego Zatorza. Olsztyn dużo dynamiczniej rozwija się od Elbląga czy to nam się podoba czy nie. Mam wrażenie, że mamy jakiś kompleks Olsztyna.
Qwerty1 (2019.10.24)
Olsztyn to metropolia.
Fredek (2019.10.24)
Powrót do komentarzy