Wybrany wątek opinii
Elblag jest pierwszym miastem sredniej wielkosci w ktorym otwieramy swoje biuro a olsztyn to co niby aglomeracja wielka nawet nie maja pojecia gdzie otwieraja biuro
Do moderacji
Odpowiedz
69
8
@camel - Olsztyn jest dużym miastem, a elbląg zapyziałą dziurą.
Do moderacji
Odpowiedz
13
30
Olsztyn nie jest dużym miastem tylko średnim, ok 170-175 tys. A tam Transcom miał dużo potencjalnych pracowników w postaci studentów, których jest tam kilkadziesiąt tys. którzy chcieli sobie dorobić na studiach. Teraz jak jest kryzys demograficzny i studentów coraz mniej, a bezrobocie też małe to trzeba szukać nowych lokalizacji, gdzie znajdą się pracownicy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@Lewak - @Lewak Jak Elbląg Miał prawa miejskie to tam gdzie jest olsztyn rosły szuwary.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
W sumie Olsztyn jest dużo większy od Elbląga... W zeszłym tygodniu przejeżdżałem przez Artyleryjską w Olsztynie i nie poznałem jej jak i całego Zatorza. Olsztyn dużo dynamiczniej rozwija się od Elbląga czy to nam się podoba czy nie. Mam wrażenie, że mamy jakiś kompleks Olsztyna.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Olsztyn to metropolia.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1