UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgroza i tyle. Często idę po tym moście do rodzinki i widzę ten straszny bubel od lat. A jak widzę to klnę na urzędasów, inwestora i wykonawcę tego gniota. Powinien wykonawca ponieść koszty naprawy tego bubla w 100% a urzędnicy koszta remontu z własnej kieszeni.
Szok