UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak już robić to z ruchem dwustronnym, po 15.00 są takie korki na Unijnym i do Warszawskiej, a tak chwila z siódemki i jesteś w centrum.


Anuluj