UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak już robić to z ruchem dwustronnym, po 15.00 są takie korki na Unijnym i do Warszawskiej, a tak chwila z siódemki i jesteś w centrum.
Jak już robić to z ruchem dwustronnym, po 15.00 są takie korki na Unijnym i do Warszawskiej, a tak chwila z siódemki i jesteś w centrum.