UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

w latach złych, niedobrych, niewłaściwych i co tam jeszcze most wyłożony był deską ok 60cm może 8o cm długą i ułożony były w jodełkę tak jak parkiet a krążownik szos PRL-u, ,S 101 " wspaniale się prezentował na tym moście

rodowitywiekowy