UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgroza i tyle. Często idę po tym moście do rodzinki i widzę ten straszny bubel od lat. A jak widzę to klnę na urzędasów, inwestora i wykonawcę tego gniota. Powinien wykonawca ponieść koszty naprawy tego bubla w 100% a urzędnicy koszta remontu z własnej kieszeni.

Szok

Anuluj