UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To śmiech. Protestuje 8 ludzi, prawdopodobnie mieszkańcy Krynicy. Teraz beczą za dwa lata będą pchać se kasę w kieszenie. A tak poza tym to na terenie budowy chodzi się w kakakasku. :)
JolkaJolka
To śmiech. Protestuje 8 ludzi, prawdopodobnie mieszkańcy Krynicy. Teraz beczą za dwa lata będą pchać se kasę w kieszenie. A tak poza tym to na terenie budowy chodzi się w kakakasku. :)
JolkaJolka