UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To śmiech. Protestuje 8 ludzi, prawdopodobnie mieszkańcy Krynicy. Teraz beczą za dwa lata będą pchać se kasę w kieszenie. A tak poza tym to na terenie budowy chodzi się w kakakasku. :)

JolkaJolka

Anuluj