Wybrany wątek opinii

Super! W końcu po ponad 70 latach Elbląg zyska dostęp do Bałtyku.
(2019.10.18)
i zaczną wpływać super statki - o jeee - brawo PiSdzielce
pedros45 (2019.10.18)
Dziwie sie kto ich tam wpuscil, to jes teren budowy powinien juz byc ogrodzony, firma wygrala przetarg i takie walesanie sie po budowie ,raz zagraza bezpieczenstwu , po drugie utrudnia prace realizacji inwestycji (nalezaloby ukarac protestujacych , jesli to nie bylo uzgodnione z wykonawca) .I dobrze ludzie pisza ,gdzie oni byli jak Warszawa zupelnie niedawno trula Baltyk.A tak na marginesie to portel powinien tam postawic kilku swoich redaktorow zeby robili za tlum , bo fotogtafowanie trzech i pisanie o protescie jest duzym naduzyciem medialnym ,Portel scjodzicie na psy.
Wtrasie (2019.10.18)
I krowy przestaną dawać mleko
Kr,zy h (2019.10.19)
Powrót do komentarzy