Wybrany wątek opinii

Same leśne ludki :) niech jadą do Amazonii protestować przeciwko wycince "płuc Ziemi"..
(2019.10.18)
To śmiech. Protestuje 8 ludzi, prawdopodobnie mieszkańcy Krynicy. Teraz beczą za dwa lata będą pchać se kasę w kieszenie. A tak poza tym to na terenie budowy chodzi się w kakakasku. :)
JolkaJolka (2019.10.18)
Powrót do komentarzy