Wybrany wątek opinii
Same leśne ludki :) niech jadą do Amazonii protestować przeciwko wycince "płuc Ziemi"..
Do moderacji
Odpowiedz
131
16
To śmiech. Protestuje 8 ludzi, prawdopodobnie mieszkańcy Krynicy. Teraz beczą za dwa lata będą pchać se kasę w kieszenie. A tak poza tym to na terenie budowy chodzi się w kakakasku. :)
Do moderacji
Odpowiedz
35
5