UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba było protestować w sezonie jak dziesiątki tysięcy turystów jechały do Krynicy. Teraz już pilnujcie aby szkody były jak najmniejsze. Za całość zapłacą Polacy, to jakieś 1 litr wódki na jednego Polaka. Śmieszne pieniądze !!! Przekop trzeba ponadto przekazać Rządowi, który chyba ma zrobiony biznes plan : dochodów i kosztów w czasie eksploloatacji. @OMEGA